Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego My

Statystycznie najlepszy Zaufanie Klientów

Codziennie naszą ofertę przeglądają zarówno dotychczasowi jak i nowi klienci. Odnotowujemy coraz większe zainteresowanie sklepem, o czym świadczą nieustająco rosnące statystyki odwiedzin.
Dołączając do społeczności XTREME-STYLE.pl będziesz na bierząco z naszymi najświeższymi ofertami oraz promocjami.
Bieżnia Body Sculpture bt6200 Imponujace Opisy Towarów

XTREME-STYLE.pl - jest to sklep sportowy nowej ery. Jesteśmy profesjonalistami a to wyróżnia nas spośród konkurencji. Odrzucamy archaizm i szablonowość w budowie grafiki towarowej sklepu - tworząc zarazem nowatorskie podejście.
SPRAWDŹ
Ławka do ćwiczeń symulacja Symulacje Działania Produktu

Znakomite zdjęcia i nietuzinkowe opisy to nie wszystko na co zwrócisz uwagę przeglądając naszą ofertę. Wzbogaciliśmy produkty animacjami, dzięki którym zobaczysz jak działają oraz w przeczytasz najważniejsze informacje.
SPRAWDŹ
Współpraca ze sklepem sportowym Współpracuj z Najlepszymi

Tworzymy eXtremalną ofertę towarową, w której jest również miejsce na produkty wytwarzane lub importowane przez Ciebie. Oferujemy promocję produktów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz by Twój produkt znalazł się w naszym sklepie - skontaktuj się z nami.
WIĘCEJ
Liderzy w Wielu Dziedzinach

Xtreme-Style.pl koncentruje w jednym miejscu wiele dziedzin powiązanych z aktywnym spędzaniem czasu. Masz możliwość płynnego podróżowania pomiędzy światem kulturystyki oraz fitnessu, sportów towarzyskich, zespołowych a także turystyki, rekreacji i wyśmienitej zabawy.
Aktywnie spędzasz czas? - TRAFIŁEŚ WE WŁAŚCIWE MIEJSCE.
Wspaniałe prezenty Nagrody Za Zakupy

Należąc do społeczności XTREME-STYLE.pl uczestniczysz w naszym programie partnerskim. Jesteśmy wdzięczni za obdarzone zaufanie i dlatego oprócz niezapomnianych zakupów otrzymujesz prestiżowe punkty xtreme-club. Od Ciebie zależy sposób ich spożytkowania. Prezenty oraz tańsze zakupy specjalnie dla Ciebie.
pixel